27 lutego 2018, Wojciech Kulik

Marzec na Showmax - nowe filmy i seriale

Kategoria: RTV Ciekawostki Internet, Tematyka: Film Telewizja internetowa Showmax

Jakie filmy i seriale zadebiutują w katalogu usługi Showmax w marcu 2018? Przedstawiamy podsumowanie i wskazujemy te, które szczególnie zasługują na uwagę. Oto najważniejsze premiery miesiąca.

Showmax rośnie i po roku obecności w naszym kraju jest już jedną z najważniejszych „telewizji internetowych”. Podobnie jak konkurencja, na bieżąco rozszerza swój katalog o nowe filmy i seriale, także te autorskie. Jakie premiery zostały zaplanowane na marzec?

Co nowego na Showmax – premiery, marzec 2018

Już 15 marca powróci Ucho Prezesa – tego dnia w serwisie pojawi się pierwszy z czternastu odcinków składających się na trzeci sezon satyrycznego sitcomu, który cieszy się ogromną popularnością także na YouTube (gdzie odcinki pojawiają się z tygodniowym opóźnieniem).

W marcu odbędzie się również premiera finałowego odcinka serialu Botoks, trzeciego sezonu Billions oraz zupełnie nowych seriali: Nauki niezbyt ścisłe i Rise. W katalogu pojawią się też: kolejne odcinki SNL Polska oraz 9 sezonów legendarnego Allo, Allo.

Najgłośniejszymi premierami filmowymi będą francusko-amerykański dramat Sama przeciw wszystkim oraz wyświetlany w ubiegłym roku w kinach thriller science fiction Krąg z Emmą Watson w roli pracowniczki technologicznego giganta.

Oprócz tych filmów zadebiutują jeszcze między innymi Star Trek z 2009 roku, rosyjsko-ukraiński dramat wojenny Bitwa o Sewastopol, komedia romantyczna Paryż może poczekać, ekranizacja Misery – powieści mistrza grozy Stepehna Kinga, polski Święty interes oraz Hurt Locker o amerykańskich saperach.

Źródło: Showmax Polska

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap