19 czerwca 2017, Mateusz Tomczak

E3 2017: rzut oka na komputerową wersję The Crew 2

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Nvidia Gameplay e3 wyścigi, Producenci: Ubisoft Nvidia

W The Crew 2 pojawią się nie tylko samochody, ale również łodzie i samoloty. Nudno raczej nie będzie.

Targi E3 2017 to już historia (rzućcie okiem na nasze podsumowanie imprezy), ale jeszcze przez pewien czas ich temat będzie powracał. Tym bardziej, że niektóre materiały początkowo mogły umknąć, a zaległości wypada nadrobić. Zwłaszcza te dotyczące The Crew 2.

Prezentacja tego tytułu była dość ważnym punktem konferencji studia Ubisoft. Trafi on na PC oraz konsole PlaySation 4 oraz Xbox One i to właśnie pierwsza z wymienionych platform znalazła się tym razem w centrum uwagi. NVIDIA opublikowała bowiem materiał wideo prezentujący fragmenty rozgrywki zarejestrowane na „blaszaku”.

A skoro tak, każdy przeczuwa zapewne, że Ubisoft i NVIDIA podejmą przy The Crew 2 mniejszą lub większą współpracę. Omawiany gameplay pozwala spojrzeć na fragmenty zmagań w różnych kategoriach. Przypomnijmy bowiem, iż w The Crew 2 pojawią się nie tylko samochody, ale również łodzie i samoloty.


Źródło: NVIDIA GeForce, Ubisoft

Komentarze

 • blebleble, #

  Miodzio. The Crew to jedyna gra w którą młócę od dawien dawna.

  Nie mogę się doczekać 2.

 • IVPANVZERVI, #

  Model jazdy THE CREW mi nie przypadł do gustu więc i 2kę oleję!

 • IVPANVZERVI, #

  PS GDZIE JEST DO CHOLERY HALF-LIFE 3! na tym E3

 • chrisu1982gd, #

  gdyby to były tylko kolejne wyścigi to w dobie drive club-a, forzy czy dirta nawet bym na to nie spojrzał bo bądźmy szczerzy pierwsza część to przeciętniak, nie ma podejścia do forzy czy drive cluba ale dwójeczka i te motorówki :D wreszcie coś nowego

 • stach122, #

  Poszli w stronę forzy i to sobie chwale, ciekawe jak to wyjdzie w praniu to połączenie.

 • bodziokrak, #

  Moim zdaniem mogli sobie odpuścić już te samoloty, miasto wygląda jak miasto kartonów, bez życia, oczywiście nie oczekuję że metropolia będzie kwitła życiem, to nierealne.
  Jak coś wygląda beznadziejnie i nic się na to nie poradzi
  to po co w to iść, ewentualnie dać etapy z przelotami
  kanionem, rzeką, górami, itp

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap