19 czerwca 2017, Mateusz Tomczak

LG G6+ oficjalnie - wszystko co najlepsze w jednym modelu

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: LG, Producenci: LG

LG G6+ oferuje aż 128 GB pamięci wewnętrznej oraz 32-bitowy system Hi-Fi quad DAC dostępny w podstawowym LG G6 jedynie na rynku koreańskim.

Pisaliśmy nie tak dawno, iż LG G6 doczeka się dodatkowego wariantu. Wprawdzie ostatecznie mamy do czynienia z inną nazwą niż sugerowały przecieki, ale sama prezentacja urządzenia stała się faktem.

Wiele osób stwierdzi zapewne, że LG G6+, bo o tej nowości mowa, jest dokładnie tym, czym LG G6 powinien być od samego początku. Producent zastosował tutaj 128 GB pamięci wewnętrznej, a także 32-bitowy system Hi-Fi quad DAC dostępny LG G6 jedynie na rynku koreańskim. Poza tym można będzie liczyć na technologię bezprzewodowego ładowania (dostępna w LG G6 jedynie na rynku amerykańskim), ale tutaj niektóre regiony najprawdopodobniej wciąż będą musiały obejść się smakiem.

LG G6+

Cena oraz data rozpoczęcia sprzedaży nie zostały ujawnione. Spodziewać można się nowych wersji kolorystycznych - Optical Astro Black, Optical Marine Blue oraz Optical Terra Gold. W zestawie ze smartfonem znajdą się słuchawki B&O PLAY.

Reszta specyfikacji nie różni się od tej z podstawowego LG G6. Można oczekiwać zatem 5,7-calowego ekranu QHD FullVision, procesora Qualcomm Snapdragon 821, 4 GB RAM i podwójnej kamery 13 Mpix + 13 Mpix.

Źródło: LG

Komentarze

 • Dudi4Fr, #

  Czyli G6+ jest tym, czym powinien być G6 od początku... Zobaczymy co zmienia w G6 Pro.

 • GrUbY95, #

  zamiast 835 wsadzają 821 genius

 • Po1nter, #

  I po co mnie w tym ekran QHD i ten rozmiar.
  Miałem LG G4 uważam go za jednego z lepszych smartphonów na Androidzie ale musiałem się z nim porzegnać bo był dla mnie zdecydowanie za wielki. Jakby zrobili wersję compact z 4,7 cala to był by ten G6 warty uwagi.

 • HardCorak, #

  robienie sobie jaj lg ciąg dalszy. dalej snap 821. to samo mają z tv śmieciowy webos gdzie poprzedni ich system był bardziej przejrzysty. co się dzieje z lg?

 • Avantu, #

  Mam podobne odczucia co do WebOS. Ani to ładne ani dobrze działające. Android TV np. u Sony mimo swoich problemów jest sporo lepszy i zawsze zastanawia mnie co biorą recenzenci Benchmark.pl że tak wysoko stawiają WebOS ponad Androida.

 • HardCorak, #

  najlepszy jest przycisk live zoom w modelach fhd który po naciśnięciu pokazuje tylko "ta funkcja dostępna tylko w modelach uhd" widać że lg ostatnio idzie na ilość i później tego typu niedopracowane rzeczy.

 • Smuga, #

  Snap 821 i wszystko jasne.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap