30 marca 2018, Mateusz Tomczak

Najważniejsze elementy Pillars of Eternity II: Deadfire na zwiastunie

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Paradox Interactive RPG Zwiastuny gier Obsidian Entertainment, Producenci: Paradox Interactive Obsidian Entertainment

Obsidian Entertainment przybliża elementy, które w największym stopniu podobać powinny się czekającym na Pillars of Eternity 2: Deadfire. Jednocześnie przypomina o majowej premierze gry.

Pillars of Eternity 2: Deadfire nie powinno mieć problemów z przyciągnięciem do siebie fanów klasycznych RPG. Mimo tego twórcy dość systematycznie przypominają o tym tytule.

Ostatni z opublikowanych zwiastunów stara się przybliżyć najważniejsze elementy rozgrywki. Ekipa Obsidian Entertainment zalicza do nich bardziej rozbudowaną fabułę, możliwość wyboru współtowarzyszy, dowodzenia okrętami, eksplorację pełnego sekretów świata czy wreszcie walkę.


Przypomnijmy, iż nie tak dawno twórcy poinformowali o późnieniu premiery. Pillars of Eternity II: Deadfire zadebiutować ma 8 maja - na PC (Windows, Mac i Linux).

Gra pojawić ma się także na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch (przygotowana przez Red Cerberus), ale tu na debiut trzeba będzie poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Źródło: Obsidian

Komentarze

  • Gatts-25, #

    Jaki level maksymalnie można zdobyć i czy jest poziom typowo "Hardkore" coś ala BOSKI w tej grze bo fajnie się gra gdy można paść po dwóch ciosach.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap