13 czerwca 2017, Wojciech Kulik

Grajbelka do nowoczesnego salonu - Samsung HW-MS650

Kategoria: RTV Audio, Tematyka: Samsung soundbary, Producenci: Samsung

Najnowszy Samsung HW-MS650 to soundbar z 9 głośnikami, obsługą HD Audio i bezprzewodowym połączeniem z telewizorem, najlepiej Smart TV.

Choć wiele osób nie wróżyło im sukcesu, soundbary pojawiają się w naszych domach i producenci najwyraźniej na sprzedaż nie mogą narzekać, bo przygotowują kolejne modele. Dwie nowe grajbelki zaprezentował właśnie jeden z tych, którzy na tego typu głośniki stawia najmocniej, a więc Samsung. Czym konkretnie mogą się pochwalić?

HW-MS650 i HW-MS651 to dwie wersje kolorystycznego tego samego urządzenia – odpowiednio czarna i srebrna. Ten bezprzewodowy soundbar ma na pokładzie 6 głośników niskotonowych i 3 wysokotonowe oraz odtwarza formaty HD Audio (w jakości 96 kHz / 24-bit). 

Samsung HW-MS650 układ

Technologia Distortion Cancelling niweluje zniekształcenia, dzięki czemu odtwarzany dźwięk ma mieć dobre i przede wszystkim wierne brzmienie. Z kolei tryb Smart Sound – jak tłumaczy producent – to gwarancja ścieżki audio dostosowanej do treści. Całości dopełnia system Sound+, dzięki któremu dźwięk wypełniać ma całe pomieszczenie, a nie tylko wąską przestrzeń naprzeciwko urządzenia.

Samsung HW-MS650 bok

Soundbar Samsung HW-MS650 łączy się z telewizorem bezprzewodowo (albo poprzez Wi-Fi, albo z wykorzystaniem technologii Bluetooth) i może zostać powieszony na ścianie, co powinno ułatwić instalację urządzenia w salonie. Sterować nim można zaś korzystając z przycisków na jego boku, pilota do telewizora Samsung Smart TV albo aplikacji mobilnej.

Samsung HW-MS650 Wi-Fi

Sugerowana cena soundbara wynosi około 450 dolarów.

Źródło: Samsung

Komentarze

  • sebmania, #

    Kiedyś aby komuś przywalić wyrywało się sztachety z płotów a teraz mamy Grajbelki :D

  • Raider0001, #

    Kiedyś kupowało się kolumny bo grały dobrze a teraz potrzeba: 6 głośników niskotonowych i 3 wysokotonowe, formaty HD Audio, Distortion Cancelling, Smart Sound, Sound+... wszystko niby fajnie i pięknie, ale każdy z tych efektów w szczególnych warunkach co jest nieuniknione będzie kompromitował dobrą jakość dźwięku.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap