17 czerwca 2017, Mateusz Tomczak

Samsung przygotowuje Galaxy Tab Active 2

Kategoria: Mobile Tablety, Tematyka: Samsung Galaxy Samsung, Producenci: Samsung

Czego oczekiwać? Galaxy Tab Active 2 oferować powinien obudowę oporną na szkodliwe działanie wody i kurzu, a także znoszącą wstrząsy i upadki.

Wygląda na to, że kolejnym urządzeniem mobilnym prezentowanym przez firmę Samsung będzie tablet Galaxy Tab Active 2. Jak sugeruje nazwa, spodziewać wypada się propozycji mającej sprawdzać się w trudnych warunkach.

Scenariusz jest o tyle prawdopodobny, że kreuje go redakcja sammobile, a w sprawach dotyczących koreańskiego producenta jest ona zazwyczaj bardzo dobrze poinformowana. Jeśli i tym razem się nie myli to na horyzoncie czeka już Galaxy Tab Active 2 w dwóch wariantach o oznaczeniach SM-T390 oraz SM-T395. Oznaczać mają one warianty z łącznością Wi-Fi oraz Wi-Fi + LTE.

Nie zostały ujawnione bliższe szczegóły związane ze specyfikacją tabletu. Spodziewać wypada się obudowy opornej na szkodliwe działanie wody i kurzu, a także znoszącej wstrząsy i upadki. Względem poprzednika, od którego premiery minęło już sporo czasu, większe zmiany zajść powinny w zakresie podzespołów.

Wedle tego samego źródła, Galaxy Tab Active 2 trafi do sprzedaży w Europie oraz Ameryce Południowej.

Źródło: Samsung, sammobile

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap