19 czerwca 2017, Wojciech Kulik

Lara jednak powróci? Shadow of the Tomb Raider wydaje się pewne

Kategoria: Gry, Tematyka: Square Enix Tomb Raider przygodowa gra akcji, Producenci: Square Enix

W sieci pojawił się kolejny przeciek na temat gry Shadow of the Tomb Raider – wciąż niezapowiedzianego kolejnego rozdziału historii Lary Croft.

Pierwsze przecieki na temat Shadow of the Tomb Raider pojawiły się jeszcze w tamtym roku. Nie jest więc tajemnicą, że spodziewano się zapowiedzi tej gry podczas tegorocznego E3. Do niczego takiego jednak nie doszło, ale wygląda na to, że projekt się rozwija i już niedługo możemy usłyszeć o nowym Tomb Raider nieco więcej.

Na stronie firmy Takeoff Creative USA, która tworzyła w przeszłości kampanie marketingowe dla Square Enix, pojawiły się bannery przedstawiające nic innego jak właśnie Shadow of the Tomb Raider – zarówno logo, jak i grafiki promujące. Obecnie podstrona została już zdjęta, ale na internautów zawsze można liczyć. Oto, co uwiecznili:

Shadow of the Tomb Raider przeciek koncepty
Kliknij, aby powiększyć.

Shadow of the Tomb Raider ma być kontynuacją wydanego w 2015 roku Rise of the Tomb Raider i trzecią odsłoną odnowionej serii z Larą Croft w roli głównej, którą rozpoczęła wydana w 2013 roku część zatytułowana po prostu Tomb Raider. Brak tej gry na E3 pozwala jednak domyślać się, że w tym roku nie uświadczymy jej premiery. 

Źródło: PC Gamer, NeoGAF

Komentarze

 • Diwad, #

  Poprzednie odsłony były zaskakująco dobre.

 • NextGen1987, #

  Zgoda, jednak były one dosyć podobne (na co zwrócili uwagę recenzanci) liczę, że ta odsłona będzie nieco inna, umiejscowienie akcji tylko na jednym kontynencie nie pomaga..

  Najpierw ''Tomb Raider'' (2013), potem ''Powstanie Tomb Raider'a'' (2015-2016) a teraz ''Cień Tomb Raider'a'', co dalej? ''Wskrzeszenie Biustu Tomb Raider'a''? :P Don't mind me :D

 • kbrbabzbtb, #

  Postać Lary, zwłaszcza w wysokiej rozdzielczości na pc... chyba najlepsza jaką widziałem w grach.

 • bimbrownik03, #

  Poprzednie części na PC miały naprawdę ładną grafikę, ale liczę na to, że jako tytuł przygotowywany przede wszystkim na xboxa nowa część skorzysta na premierze XOX i będzie jeszcze lepiej :)

 • stach122, #

  Pal licho grafikę (bo ona ci nie da rozgrywki), mam nadzieje że fabularnie będzie nadal dobrze.

 • kbrbabzbtb, #

  Przecież nie fabuła daje rozgrywkę. Mogliby zrobić grę ze świetną fabułą, a akcję byś popychał do przodu naciskając jeden przycisk co 5min. Jakbym miał coś doradzić to mogliby tym razem wrzucić coś ala część 1 (1996 rok) i lokacjami ala filmy z serii indiana jones. Dla mnie właśnie tym TR zawsze powinien być. No i grafika jak najbardziej oszałamiająca być musi przy tego typu grach.

 • GrUbY95, #

  przecież to było wiadome dla każdego kto grał w Rise of the tomb raider. Gra się tak zakończyła że tylko wołała o kontynuację

 • stach122, #

  Ale to Square Enix, nie sprzedała się jak myśleli. Na szczęście widać nie zrobią tego co z DE.

 • stach122, #

  Tak, czekam! Poprzednie części były świetne pod względem fabularnym jak i graficznym.

 • Po1nter, #

  Jestem pod wielkim wrażeniem tej serii. A spisałem ją na straty a obie wersje kupiłem w dniu premiery. Świetna gra i świetna gra Gorczycy.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap